::::::::::Często zadawane pytania::::::::::

Q:  Co oferujemy naszym studentom?

A:  GoEnglishGo to szkoła angielskiego online. Oferujemy semestralne kursy (15 tygodni) na poziomie Intermediate, Upper-Intermediate i Advanced/Proficiency. W ofercie mamy też kursy indywidualne (1-2-1) i kurs pisemny (Exams Writing) przygotowujący do części pisemnej egzaminów Cambridge (FCE, CAE i CPE) oraz IELTS. Tutaj znajdziesz pełną ofertę naszych kursów wraz z cenami.

Q:  Co oznacza "zarejestruj się" a co "zapisz się na kurs? Jak to zrobić?

A:  Możesz zarejestrować się na stronie za darmo. Robisz to ze strony startowej. Rejestracja daje dostęp do darmowych ćwiczeń, możesz też sprawdzić się w teście językowym, zobaczyć jak wygląda platforma lub dowiedzieć się więcej o naszych kursach. Jako zarejestrowany użytkownik masz też dostęp do chatroomu, gdzie 3 razy w tygodniu będziesz mieć okazję "poczatować" z jednym z naszych lektorów

Jeśli zdecydujesz się zapisać się na kurs, możesz wybrać spośród 15-tygodniowych kursów Basic albo Premium lub wybrać kurs Exams Writing. Możesz też skontaktować się z nami, jeśli interesują Cię zajęcia 1-2-1.

Q:  Co zawiera cena kursu?

A:  Kursy Premium i Kurs 1-2-1 zawiera 60min zajęć w tygodniu na żywo z doświadczonym lektorem. Wszystkie kursy oferują interaktywne zadania do samodzielnego wykonania oraz narzędzia do ćwiczenia płynnego mówienia i pisania po angielsku. W cenę kursu Premium, Basic i 1-2-1 wliczona jest również tradycyjna książka wydawnictwa Macmillan. Tutaj znajdziesz pełną ofertę naszych kursów wraz z cenami. 

Q:  Czy nauka w GoEnglishGo jest odpowiednia dla mnie lub mojej firmy?

A:  Zarejestruj się na stronie głównej - to jest za darmo i pozwoli Ci sprawdzić na przykład, jakich materiałów używamy na zajęciach. Jeśli chciałbyś korzystać z zajęć próbnych - skontaktuj się z nami.

Q: Czy przeprowadzacie zajęcia próbne?

Oczywiście - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego tutaj.

Q: Jak dokonuję płatności? Czy to bezpieczne?

Możesz wybrać jedną z kilku form płatności: kartą, za pomocą DotPay lub PayPal, zwykłym przelewem, skorzystać z opcji przekazu pocztowego lub w Żabce. Nad bezpieczeństwem Twoich płatności czuwają zaufane firmy DotPay i PayPal.

Q: Co jeśli z jakichś powodów zdecyduję się zrezygnować z kursu? Czy należy mi się zwrot pieniędzy?

Tak. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować jeszcze przed rozpoczęciem kursu, zwrócimy Ci całość wpłaconych pieniędzy, odliczając opłatę za podręcznik, o ile został już wysłany. W innych przypadkach obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Więcej na ten temat dowiesz się w regulaminie.

::::::::::Co oferuje GoEnglishGo?::::::::::
  • uczestniczysz w zajęciach online z wykwalifikowanymi lektorami
  • pracujesz w niewielkich grupach
  • masz dostęp online do ciekawych materiałów dodatkowych
  • stale monitorujesz postępy i widzisz rezultaty nauki
  • rozwijasz wszystkie zdolności językowe - mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie, słownictwo, gramatykę i wymowę
  •  masz możliwość poznania innych użytkowników społeczności GoEnglishGo.com i komunikowania się z nimi po angielsku
  •  używasz sprawdzonych materiałów